ESET NOD32 Nedir ?

NOD32

ESET NOD32 Nedir ?

Antivirüs yazılımı denince akla “NOD32” gelir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru yardımıyla, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice web kaynaklı tehditleri piyasadaki başka aslabir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve siler.
Windows XP işletim sistemi için idealdir, ayrıca eski Windows sistemler, MS-DOS, dosya sunucuları, e-posta sunucuları ve daha fazlasını da destekler.
Sisteminiz ne olursa olsun daha iyi bir Antivirüs yoktur. ESET NOD32 Antivirus, AV-Comparatives tarafından 2006 ve 2007 senelerında “EN İYİ Antivirüs çözümü” seçildi. Daha çok data için antivirüs programlarını burada karşılaştırabilir veya virus bulletin sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus özellikleri:

Bilinmeyenden korur — Ödüllü ThreatSense teknolojisi yeni birden fazla tehdit algılama yöntemini bir arada kullanarak yeni hücumlara karşı en etkin korumayı sağlar. Ve ThreatSense akıllıdır, sezgisel tarama meydana getiren rakiplerine oranla çok azca sayıda yanlış alarm verir.

Diğer AV Şirketlerinin kaçırdığı malwareleri bulur. — genellikle averaj bir kullanıcının bilgisayardaki antivirus ürünü ESET NOD32 ile değiştirildiğinde kullanıcı makinesinde ikamet etmekte olan birçok zararlı yazılım ile karşılaşır. Bu zararlı yazılımlar doğal olarak ki önceki antivirus tarafından tespit edilmemiştir.

Hız için yaratılmış — ESET NOD32 Antivirus senedirım hızındadır, o kadar süratlidır ki varlığını dahi fark etmezsiniz. Derinlemesine disk taraması şeklinde yoğun disk aktivitesi gerektiren durumlarda dahi arka planda sessizce çalışır, bu arada siz işinizi yapabilir yahut oyun oynayabilirsiniz.

Sisteme yüklenmez — ESET NOD32 Antivirus fazlaca cimridir, yalnızca 44 MB sistem belleği kullanır, diğer ürünlerin kullandığı bellek oranının küçük bir parçası kadar. Çünkü hızlı ve hafiftir, eski antivirus programınızı ESET NOD32 Antivirus ile değiştirmek tam anlamı ile yeni bir bilgisayar almak gibi olabilir. Yeni otomatik enerjiyi koklayan pil kipi daha uzun süre çalışmanızı yahut oynamanızı sağlar.

Size yüklenmez — ESET NOD32 Antivirus’ün kullanımı hiç olmadığı kadar kolay. Kompakt ve sezgisel ara yüzünden tutun da azca sayıda uyarı ve bildirim ekranı ile göz açıp kapayıncaya kadar korunuyor olacaksınız. Haddinden fazla sistem yavaşlaması, bir sürü uyarı, durmadan tekrar başlatma ve can sıkıcı yanlış alarmlar yok.

Nasıl satın alabilirim?

Nod32 almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Leave Comment

Your email address will not be published.

Merhaba,
Yeni yerimize taşındık ve oyuncular için gamer kafe kurduk. Bilgisayar tamir işlerimizi buradan devam ettiriyoruz.Adresimiz: pınartepe mahallesi gerede caddesi no:1/3A therapy internet kafe. Buraya tıklayarak konum açabilirsiniz.